Välkommen till Kungälvs Lås

Tillbehör - Nyckelkopiering - Hjälp med utleåsning - Stora och små entreprenadarbeten.

 

Välkommen till butiken. 
Nyckeltillverkning,<br> hjälp med lås, 
specialister inom låsfunktioner.
Välkommen till butiken. Nyckeltillverkning,
hjälp med lås, specialister inom låsfunktioner.
Stora och små entreprenader.
Stora och små entreprenader.
Dörröppnings automatik, passagesystem.
Dörröppnings automatik, passagesystem.

Teamet

linus

VD/ Ägare

Linus Westman

E-mail: Linus@spiv.se

Telefon: 031 389 14 91

Emil

Projektledare/ Ägare

Emil Marberg

E-mail: Emil@spiv.se

Telefon: 031 389 14 92

Camilla

Ekonomiansvarig/ kontor

Camilla Sjögren

E-mail: Camilla@spiv.se

Telefon: 031 389 14 98

Hampus

Försäljning & Marknad

Hampus Eriksson

E-mail: Hampus@spiv.se

Telefon: 076-329 79 56

Mikael

Låssmed

Mikael Dahlgren

E-mail: Mikael@kungalvslas.se

Telefon: 070 893 56 67

Lasse

Låssmed

Lasse Dahlgren

E-mail: Lasse@kungalvslas.se

Telefon: 070-885 85 94

Sara

Butiksansvarig

Sara Petersson

E-mail: butiken@kungalvslas.se

Telefon: 0303-186 10

Öppettider

Butiken håller stängt för inventering v39 och v40 2021.

Ordinarie öppettider:

MÅN-TOR  07:30-16:30
FREDAGAR 07:30-15:00
LUNCH alla dagar 11:30-12:30
LÖR - SÖN STÄNGT

 

Utmarksvägen 8
442 39 Kungälv