Välkommen till Kungälvs Lås

Tillbehör - Nyckelkopiering - Hjälp med utelåsning - Stora och små entreprenadarbeten.

 

Välkommen till butiken. 
Nyckeltillverkning,<br> hjälp med lås, 
specialister inom låsfunktioner.
Välkommen till butiken. Nyckeltillverkning,
hjälp med lås, specialister inom låsfunktioner.
Stora och små entreprenader.
Stora och små entreprenader.
Dörröppnings automatik, passagesystem.
Dörröppnings automatik, passagesystem.

Teamet

linus

VD/ Ägare

Linus Westman

E-mail: Linus@spiv.se

Telefon: 031 389 14 91

Emil

Projektledare/ Ägare

Emil Marberg

E-mail: Emil@spiv.se

Telefon: 031 389 14 92

Camilla

Ekonomiansvarig/ kontor

Camilla Sjögren

E-mail: Camilla@spiv.se

Telefon: 031 389 14 98

Hampus

Försäljning/ Kalkyl/ Projektledare

Hampus Eriksson

E-mail: Hampus@spiv.se

Telefon: 076-329 79 56

Manne

Arbetschef

Emanuel Lindström

E-mail: Manne@kungalvslas.se

Telefon:031-389 14 96

Sara

Butiksansvarig

Sara Petersson

E-mail: butiken@kungalvslas.se

Telefon: 0303-186 10

Mikael

Låssmed

Mikael Dahlgren

E-mail: Mikael@kungalvslas.se

Telefon: 070 893 56 67

Lasse

Låssmed

Lasse Dahlgren

E-mail: Lasse@kungalvslas.se

Telefon: 070-885 85 94

Rickard

Låssmed

Rikard Olofsson

E-mail: Rikard@kungalvslas.se

Telefon:031-375 81 11

Öppettider

Ordinarie öppettider:

MÅN-TOR  07:30-16:30
FREDAGAR 07:30-15:00
LUNCH alla dagar 11:30-12:30
LÖR - SÖN STÄNGT

 

Öppettider Butik Sommar 2022

Vecka 27
Mån-Fredag 07:30-11:30
Vecka 30
Mån-Fredag 07:30-11:30
Vecka 31-32
Stängt

Utmarksvägen 8
442 39 Kungälv