Välkommen till Kungälvs Lås

Tillbehör - Nyckelkopiering - Hjälp med utelåsning - Stora och små entreprenadarbeten.

 

Välkommen till butiken. 
Nyckeltillverkning,<br> hjälp med lås, 
specialister inom låsfunktioner.
Välkommen till butiken. Nyckeltillverkning,
hjälp med lås, specialister inom låsfunktioner.
Stora och små entreprenader.
Stora och små entreprenader.
Dörröppnings automatik, passagesystem.
Dörröppnings automatik, passagesystem.

Teamet

linus

VD

Linus Westman

E-mail: Linus@spiv.se

Telefon: 031 389 14 91

Emil

Projektledare

Emil Marberg

E-mail: Emil@spiv.se

Telefon: 031 389 14 92

Camilla

Ekonomi

Camilla Sjögren

E-mail: Camilla@spiv.se

Telefon: 031 389 14 98

Hampus

Försäljning/ Kalkyl/ Projektledare

Hampus Eriksson

E-mail: Hampus@spiv.se

Telefon: 031 375 81 10

Manne

Arbetsledare

Emanuel Lindström

E-mail: Manne@kungalvslas.se

Telefon: 031 389 14 96

Sara

Butiksansvarig

Sara Petersson

E-mail: butiken@kungalvslas.se

Telefon: 0303-186 10

Mikael

Låssmed

Mikael Dahlgren

E-mail: Mikael@kungalvslas.se

Telefon: 031 61 04 48

Lasse

Låssmed

Lasse Dahlgren

E-mail: Lasse@kungalvslas.se

Telefon: 031 61 04 47

Rickard

Låsmontör

Rikard Olofsson

E-mail: Rikard@kungalvslas.se

Telefon: 031 375 81 11

Noname-300x300-circle

Låsmontör

Jonatan Dahlgren

E-mail: jonatan@kungalvslas.se

Telefon: 031 389 14 95

Öppettider

Ordinarie öppettider:

MÅN-TOR  07:30-16:30
FREDAGAR 07:30-15:00
LUNCH alla dagar 11:30-12:30
LÖR - SÖN STÄNGT

 

Utmarksvägen 8
442 39 Kungälv