KUNGÄLVS LÅS & SÄKERHETSPARTNER I VÄST

Välkommen till Kungälvs Lås

Tillbehör - Nyckelkopiering - Hjälp med utleåsning - Stora och små entreprenadarbeten.

 

Välkommen till butiken. 
Nyckeltillverkning,<br> hjälp med lås, 
specialister inom låsfunktioner.
Välkommen till butiken. Nyckeltillverkning,
hjälp med lås, specialister inom låsfunktioner.
Stora och små entreprenader.
Stora och små entreprenader.
Dörröppnings automatik, passagesystem.
Dörröppnings automatik, passagesystem.

Teamet

linus

VD/ Ägare

Linus Westman

E-mail: Linus@spiv.se

Telefon: 031-38 91 490

Emil

Projektledare/ Ägare

Emil Marberg

E-mail: Emil@spiv.se

Telefon: 031-38 91 490

Camilla

Ekonomiansvarig/ kontor

Camilla Sjögren

E-mail: Camilla@spiv.se

Telefon: 031-38 91 490

Hampus

Försäljning & Marknad

Hampus Eriksson

E-mail: Hampus@spiv.se

Telefon: 076-329 79 56

Mikael

Låssmed

Mikael Dahlgren

E-mail: Mikael@kungalvslas.se

Telefon: 070 893 56 67

Lasse

Låssmed

Lasse Dahlgren

E-mail: Lasse@kungalvslas.se

Telefon: 070-885 85 94

Sara

Butiksansvarig

Sara Petersson

E-mail: butiken@kungalvslas.se

Telefon: 0303-186 10

Öppettider

MÅN-TOR  07:30-16:30
FREDAGAR 07:30-15:00
LUNCH alla dagar 11:30-12:30
LÖR - SÖN STÄNGT

Utmarksvägen 8
442 39 Kungälv